Nieruchomości – to nas rusza!

Doświadczenie

Spółka Soulbud powstała z połączenia firm działających w branży nieruchomościowej od blisko 20 lat. Swarzędzkie firmy matki - Family Invest oraz Parcel Nieruchomości posiadają rozległe doświadczenie w branży nieruchomościowej.

Praktyka

Zrealizowaliśmy już inwestycje mieszkaniowe na terenie północnego Swarzędza (Jasin ul. Żonkilowa i Malwowa), centralnej oraz południowej części Swarzędza (ul. Górków, os. Europejskie oraz Garby). Na zlecenie naszych klientów uczestniczyliśmy również w realizacji kilkuset transakcji na rynku nieruchomości.

Inspiracje

Bierzemy udział w projekcie budownictwa inwestycyjnego w ramach realizowanego w Szklarskiej Porębie projektu Norweskiej Doliny oraz biznesu hotelowego w ramach spółki Aparting.

Ambicje

Naszym celem jest realizowanie ciekawych i inspirujących projektów budownictwa mieszkaniowego. Zespół młodych, ambitnych ludzi gotowych na nowe wyzwania jest do Państwa dyspozycji. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wysoką jakość oraz dbałość. W realizowanych projektach wraz z naszymi architektami zwracamy bardzo dużą uwagę na funkcjonalność wnętrza.

ZAUFAJ NAM

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest SOULBUD SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Swarzędzu, przy ul. Wrzesińskiej 67, 62-020, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000728200, e-mail: biuro@soulbud.pl, nr tel. +48 61 668 25 00, +48 505 229 360, +48 513 563 905. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.